SQLSTATE[HY000] [1130] Host '94.101.94.35' is not allowed to connect to this MySQL server Adele Koleksiyon

Adele Hakkında

Adele Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. Türk Tekstil sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan GMT GRUP altında kurulmuş olan bir dış ticaret firmasıdır. GMT GRUP altındaki ana firmamız olan Genç Mert Tekstil, 20 yıldan uzun bir süredir üretmiş olduğu fantezi örme kumaşları, Adele Tekstil aracılığı ile dünyanın dört bir yanına satmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve kalite mükemmelliğini ilke edinmiş olan grup şirketlerimiz, satışını ve müşteri portföyünü her yıl genişletmekte ve geliştirmektedir.

Büyük bir özveri ile hazırlanan koleksiyonlarımız, farklı ülkelerdeki müşterilerimizin tamamı tarafından beğenilmekte ve yakından takip edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve girmiş olduğumuz farklı pazarlarda, müşterilerimizden aldığımız destek ve önerileri ile fantezi örme kumaş dışındaki isteklerini de karşılamak amacıyla Adele Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti kurulmuştur.

Adele Tekstil yılların verdiği, müşterilerinin takdirini kazanmış olan moda algısı ile Fantezi ve düz dokuma kumaşları, Fantezi örme ve dantel kumaşlar ile kendi çizgisinde kombinleyerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Adele Tekstil’in temel amacı dünya çapındaki müşterilerine mümkün olan en kısa terminlerde, doğru kalite ve fiyatla modaya uygun farklı kumaşlar sunmak ve müşterilerinin satışını destekleyecek her türlü servisi çok hızlı ve eksiksiz vermektir.

Adele Tekstil’in müşteri portföyünde dünyanın her yerinden kumaş toptancıları, zincir mağaza gurupları, dünya çapındaki markalar ve bu markaların üreticileri bulunmaktadır.

Ana pazarı Avrupa olan şirketimizin portföyünde ayrıca ABD, Kanada, Güney Amerika ülkeleri, Rusya, Güney Afrika ve Çinin de içinde bulunduğu Asya ülkeleri bulunmaktadır.